Ehitusinfo 

Kandekonstruktsioon

Tegemist on betoonist kandekarkassiga hoonega, mille välisseinteks esimesel korrusel ja osaliselt ka teisel korrusel on FIBO-kergbetoonplokid. Kiviseinad on soojustatud vahtpolüsterooliga (EPS Silver 200 mm) ning lõppviimistluseks on krohv. II korruse kandekonstruktsioon on ehitatud teraskarkassile, põhiline osa korterite välisseintest on monteeritavatest puitpaneelelementidest (soojustuseks 300 mm mineraalvill), mille välisviimistluseks jääb kolmekordselt värvitud voodrilaud.

 

Siseseinad

Korterite vahelisteks seinteks on topeltkarkassil ehitusplaadiga seinad, Knauf W115W.ee süsteem, mis ületab korterite vahelise nõuetekohase minimaalse helipidavuse üle 20% varuga. Korterite siseseinad rajatakse metallkarkassil, isoleeritakse mineraalvillaga, kaetakse mõlemalt poolt ehitusplaatidega ning viimistletakse vastavalt siseviimistlusele.

Katuslagi

Hoonel on sisemise äravooluga lamekatus. Soojustuseks on kivivillaplaat 70 mm, EPS Silver 200 mm, klaasvillaplaat tuulutussoontega 30 mm ja kallete andmiseks lisaks EPS Silver 0-150 mm. Katusekatteks on must SBS rullmaterjal.

Vahelagi

Hoone vahelagi koosneb õõnespaneelidest, mille peale on tasanduseks paigaldatud keramsiit 50-100 mm, kahes kihis EPS 200 mm ja põrandaks kipsivalu 50 mm. Kipsivalu eeliseks on betoonist kergem omakaal ja väga tasane pind. Samuti on tegemist mitteallergeense materjaliga. Põrand kaetakse vastavalt kas parketiga või keraamiliste plaatidega. Terrasside poolsele I korruse katusele paigaldatakse dekoratiiveesmärgil haljaskatus.

Terrassid ja rõdud
Terrassid ja rõdud on kaetud immutatud terrassilauaga. 

Energiatõhusus

Hoone korterite energiamärgiseks on B

Aknad
Paigaldatakse energiasäästlikud 3-kihilised PVC aknad, rõduuksed ning lamineeritud aknalauad. 

Uksed
Korterite välisusteks paigaldatakse tulekindlad spoonitud sileuksed.

Mõõdikud

Kõigi kommunaalkulude, vee-, kütte ning elektrikulu mõõtmine toimub kasutajale mugavate kaugloetavate mõõtjatega.

Küte
Elamu soojusenergiaallikaks on Fortumi keskküttetrass ja korterites on kogu eluruumi ulatuses iga ruumi põhiselt reguleeritav vesipõrandaküte.

Ventilatsioon
Igal korteril on oma eraldiseisev passiivmaja sertifikaadiga plaatsoojusvahetiga ventilatsioonisüsteem. Niiskustagastusega soojusvaheti tagastab talvisel kütteperioodil kuni 70% ruumide siseõhu niiskusest.

Elekter
Korterite elektriarvestid paiknevad eraldi kilbiruumis. Korterites paikneb korteri elektrikilp. Paigaldatud on pistikupesad ja san. ruumidesse ning esiku ripplagedesse on paigaldatud süvistatud LED-valgustid.

Nõrkvool
Korterisse on toodud optilised andmesidekaablid. Iga TV vaatamiskoha juurde on paigaldatud andmesidepesad.

Turvalisus

Majja sissepääs on varustatud kiibiga läbipääsusüsteemiga. Korteritel on videofonosüsteem ning korterite välisustel on sertifitseeritud turvalukud.

KAAREL KIIDRON

KRISTO KIVISALU

Kutseline maakler

+372 553 7223

kaarel.kiidron@domuskinnisvara.ee

Kutseline maakler

+372 5373 3475

kristo.kivisalu@domuskinnisvara.ee

Domus Kinnisvara    /   Riia 4, 51004, Tartu    /    +372 742 3100   /   tartu@domuskinnisvara.ee