Tartu kesklinna piirini on 600 m. Toidupoodidest on 300 m kaugusel Sõbra Maxima (Sõbra keskus), 1,5 km raadiusesse jäävad nii Rebase Rimi, Sõbra Selver kui ka Sõbra Prisma (Jõe Keskus). 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel on Tartu südalinn koos kogu ööelu ja suuremate ostukeskustega.

 

Õppeasutustest on 800m kaugusel Tartu Forseliuse Kool, 1,3 km kaugusele Tartu Tamme Kool ja ka Tartu Jaan Poska Gümnaasium. 1 km kaugusel asub Kõrgem Kunstikool Pallas ja 2 km kaugusel Tartu Ülikooli peahoone, 1,5 km kaugusele jääb Tartu Ülikooli Raamatukogu. 1,7 km kaugusel on lasteaed Tõruke.

 

Sporti teha ja vaba aega veeta saab 700 m kaugusel asuval Tamme Staadionil või külastades 1 km kaugusel asuvat Corsa Gym’i. Kümneminutilise jalutuskäigu kaugusele jääb nii kino Ekraan kui ka Aparaadi Tehas. Ümbruses on palju maitsvaid toidukohti – Restoran Aparaat, Trikster Tihane, Hector Cafe, Ossu Burger, Kolm Tilli ja lisaks veel palju teisi väikseid ja Karlova Linnaosale omase sooja suhtumisega söögi- ja joogikohti (Barlova, Karlova Kohv, Tassikoogid).

Domus Kinnisvara    /   Riia 4, 51004, Tartu    /    +372 742 3100   /   tartu@domuskinnisvara.ee